Jdi na obsah Jdi na menu
 


(4)

10. 3. 2008

.Obrazek Ubytování

K dispozici nám budou 2-4 lůžkové chatky s jednoduchým vybavením, včetně povlečení. Jejich součástí není sociální vybavení. Několik míst bude také k dispozici v chatkách pro sedm osob s kuchyňkou a příslušenstvím.

Stravování proběhne v restauraci v kempu, snídaně formou švédských stolů, oběd jako polévka a druhé jídlo, večeře formou minutky. Pitný režim bude zajištěný po celý den.


Ceník

Konferenční poplatek zahrnující náklady na pronájem místností, výrobu sborníku, ubytování na jednu noc a plnou penzi (v pondělí oběd a večeře, v úterý snídaně a oběd) činí 700,-- Kč.

V ceně není zahrnuto parkování automobilu vedle chatky, ubytování rodinných příslušníků nebo domácích mazlíčků, které je třeba si na místě zaplatit zvlášť.

V případě, že si budete chtít stravování a ubytování zajistit sami (např. v hotelu Lázně Sedmihorky), platíte pouze snížený konferenční poplatek 150,-- Kč.

K objednání prosím využijte kontaktní e-mail Lucie.Polivka@seznam.cz, následně Vám budou zaslány podrobnější informace ohledně platby, čísla účtu apod.

V případě zájmu je možné zajistit ubytování již z neděle na pondělí. V takovém případě uveďte požadavek na dřívější ubytování do objednávky. Doplatek pak provedete přímo na místě při registraci.

Příhláška na konferenci

ke stažení